Послуги

 

Туристична компанія Київтріп рада вітати Вас в столиці України - Києві! Ми з великим задоволенням працюємо як для тих, хто давно закоханий в наше Місто, так і для тих, хто вперше приїхав сюди. Якщо Ви вирішили скористатися послугами нашої компанії - це 100% правильний вибір, повірте, ми Вас не розчаруємо!Основні послуги:

1. Екскурсії по Києву
Всі екскурсії індивідуальні. Початок екскурсії (дата, час і місце) визначаються за бажанням замовника. Замовлення екскурсійного обслуговування не пізніше, ніж за 1 годину. Остаточна вартість екскурсійного обслуговування визначається вимогами замовника до класу і розміру авто, а також мови, на якому буде проводитися тур. У святкові та передсвяткові дні компанія залишає за собою право збільшити вартість послуг на 10-15%. При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 10%.


2. Гіди по Києву
Наші професійні гіди та гідеси проведуть для Вас тур українською, англійською, російською, німецькою, польською, французькою, іспанською, італійською, чеською, голландською, турецькою, арабською, словацькою, китайською, японською, грецькою мовами, а так само івриті.

3. Тури по Україні 

4. Трансфери
Наша компанія надає транспортне обслуговування європейського рівня. Всі наші водії професіонали своєї справи. Вибираючи нас, Ви гарантовано отримуєте комфорт і впевненість, що все буде на найвищому рівні.

5. Оренда катерів
Орендуйте плавзасоби (теплоходи, катери, скутери, яхти) в нашій компанії і вирушайте в казкову подорож по Дніпру.
Додаткові послуги:

1. «Професійний консьєрж»
• бронювання столика в ресторані;
• замовлення квитків;
• замовлення таксі;
• оренда яхт і катерів;
• інша допомога, яка може знадобитися Вам під час поїздки; Ваш особистий консьєрж завжди на зв'язку, і готовий допомогти вам з рішенням практично будь-яких питань.


2. Кращі перекладачі

3. Оренда автомобіля з англомовним водієм
Наша компанія надає Вам можливість орендувати автомобіль з англомовним водієм, для різних поїздок, щоб Ви з легкістю могли спілкуватися з носіями мови і отримати всі відповіді на Ваші запитання про Україну. І будьте впевнені - наші професійні водії з відмінним знанням англійської мови доставлять вас в найкоротші терміни в будь-яку точку Києва і інших міст України з максимальним комфортом, а Вам залишається тільки розслабитися і просто насолоджуватися чудовим видом з вікна автомобіля.

4. Для дітей
• організація екскурсій для дітей


Ми докладаємо всіх зусиль, для того, щоб Ваш відпочинок був більш цікавим і захоплюючим, при цьому Ви витрачаєте мінімум часу, а отримуєте максимум задоволення!