Акції

Шановні гості столиці України Києва! Тільки для Вас компанія «Київтріп» розробила спеціальні пропозиції, які не залишать Вас байдужими:


1. Безкоштовна доставка в ресторан

Після захоплюючої екскурсії по Києву, Ви, звичайно ж, зголодніли. Тому ми з радістю підкажемо Вам кращі місця, де можна смачно пообідати і спробувати справжню національну кухню. А це - домашнє українське пиво і наливка, борщ з пампушками та салом, вареники, котлета по-київськи і київський торт ... Крім того, ми неодмінно забронюємо для Вас найкращий столик і доставимо в пункт призначення абсолютно безкоштовно!
Смачного!!!

 
 


 
  
2. Замовлення квітів, букетів з цукерок та кошиків з фруктами

 
 

Немає нічого прекраснішого, ніж приємний сюрприз від дорогої людини. Квіти набагато красномовніші будь-яких слів, вони висловлюють почуття та емоції людей у всьому світі. Зробіть вашу зустріч в аеропорту, поселення в готелі або апартаментах, а також екскурсії по Києву - незабутніми і несподіваними ... Компанія "Київтріп" з радістю допоможе Вам у цьому ...
 
 
3. Екскурсія з фотографом

Фотосесія-прогулянка по Києву з професійним фотографом - це чудова можливість залишити пам'ять для себе та близьких людей про відпустку в столиці України.

 

 
4. Знижки на екскурсії


Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо додаткові знижки:

• При замовленні 2-й екскурсії на авто Toyota Land Cruiser Prado, Ви автоматично отримуєте знижку 5%.