Екскурсії Києвом з Київтріп!

Наша команда з більш ніж 15-річним досвідом ретельно розробила маршрути різноманітних турів по Києву і Україні, щоб ви могли повністю зануритися у атмосферу нашого міста та країни.

Популярні екскурсії

До найпопулярніших оглядових екскурсій по Києву входить екскурсія Стародавній Київ, де за 4 години ви зможете відвідати найголовніші пам'ятки. Ви відкриєте таємниці Київської Русі та містику язичницьких часів. Також до Вашої уваги будуть представлені найвідоміші місця сучасної столиці України: вулиця Хрещатик, Майдан, Андріївський узвіз, Печерськ, Поділ.

Одноденні тури

Одноденний тур по Києву - це можливість дослідити головні об'єкти міста за один день.

Vip тури

Розкішні та унікальні подорожі, що надають особливі привілеї та персоналізований сервіс.

Київський Street-Art на Land Cruiser Prado: Пориньте у світ вуличного мистецтва. Стрибайте на борт нашого Land Cruiser Prado та вирушайте у захоплюючу подорож вуличним мистецтвом Києва! Вам належить дослідити найяскравіші та найкреативніші графіті, мурали та вуличні інсталяції в різних районах міста. Ця екскурсія підходить як для шанувальників стріт-арту, так і для тих, хто хоче побачити Київ з нового, незвичайного боку.

 

Київ - місто бажань на Land Cruiser Prado: Відкрийте Для Себе Найцікавіші Місця. Пориньте в атмосферу загадкового та багатогранного Києва з екскурсією "Київ - місто бажань". Ви відвідаєте локації, пов'язані з легендами та оповідями, дізнаєтеся про загадкові події та таємниці, приховані за стінами старовинних будівель. Ця екскурсія підійде для тих, хто любить загадки і хоче дізнатися більше про містичний бік міста.

 

Якщо вам хочеться чогось таємничого та незвіданого, тоді екскурсія Містичний Київ точно для вас. Саме ця програма дозволить вам дізнатися всю історію появи київських відьом (києвиць) у нашому місті, адже недарма ще Гоголем була сказана фраза про те, що у Києві на базарі кожна торгівка відьма. Досить згадати Михайла Булгакова та його роман "Майстер і Маргарита", де головна героїня прилітала на мітлі на Лису гору.

Екскурсія в резиденцію Межигір'я – музей корупції

Як не розповісти про захоплюючу екскурсію Києвом – Таємниці київських двориків. Перед вами відкриється завіса незвіданих яскравих куточків нашого затишного міста. Ви побачите дворик із воронами, поринете в атмосферу далекого Китаю, відвідавши дворик із пандами, надихніться краєвидами Пейзажної алеї. Ця екскурсія Києвом підійде як для дорослих, так і для юних туристів. Також зверніть увагу на екскурсії Києвом – Панорами Києва и Вечірній Київ. Ну, а якщо вам цікавий український фольклор та побут нашого народу ХVIII – XIX століття, ласкаво просимо на екскурсії в Пирогово!

Дитячі екскурсії

Наша екскурсія Київ для школярів призначена спеціально для дітей, щоб допомогти їм розширити знання про історію, культуру та пам'ятки Києва. Ми пропонуємо інтерактивні маршрути, адаптовані до віку та інтересів юних екскурсантів, щоб зробити тур захоплюючим і незабутнім.

Професійні гіди різними мовами

Всі наші екскурсії проводяться професійними гідами різними мовами, щоб кожен турист міг почуватися комфортно.

 

З повагою, команда Київтріп